Płonąca ciężarówka i ogromny słup czarnego dymu nad A4 na Opolszczyźnie. W Gogolinie zapalił się tir przewożący granulat z tworzyw sztucznych. Sygnał w tej sprawie dostaliśmy od Słuchaczy na Gorącą Linię RMF FM. Tą samą drogą otrzymaliśmy film z miejsca zdarzenia. Zobaczcie!

Paliła się przyczepa na pasie w stronę Katowic. Tam jeszcze trwa akcja. Pas w stronę Katowic jest zablokowany i samochody stoją, zero ruchu - relacjonował Słuchacz, których kilkanaście minut po godzinie 14:00 zadzwonił na 600 700 800

Jak poinformował oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, z nieznanych dotąd przyczyn doszło do pożaru granulatu tworzywa sztucznego przewożonego na naczepie przez ciągnik siodłowy. 
Kierowca, który zauważył ogień, zdążył odczepić ciągnik. Sytuacja jest już opanowana, a ruch na autostradzie powinien być już przywrócony. Na miejscu zdarzenia, którego przyczyny będzie wyjaśniać policja, jest jeszcze jeden zastęp strażaków - powiedział dyżurny KW PSP. 

Również na Gorącą Linię RMF FM dostaliśmy od Słuchaczki film, na którym widać płonącą ciężarówkę. Zobaczcie!

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(e)