Tragedia na drodze krajowej numer 53 w Myszyńcu Starym w okolicy Ostrołęki na Mazowszu. Zderzyły się tam dwie ciężarówki i samochód osobowy. Według wstępnych informacji, zginęły dwie osoby, a dwie kolejne - w tym 9-letnie dziecko - zostały ranne.

Po godzinie 11 na drodze krajowej nr 53 w kierunku Szczytna, w miejscowości Myszyniec Stary na Mazowszu doszło do tragicznego wypadku. W naczepę tira, który zahamował, uderzył samochód osobowy. W ten pojazd z kolei wjechała jadąca za nim ciężarówka. Auto zostało doszczętnie zniszczone. Policjanci, z którymi rozmawiał nasz reporter, mówili, że pojazd jest całkowicie zmiażdżony. 

Według najnowszych informacji, w wypadku zginęły dwie kobiety: jest w średnim wieku, druga około 80-letnia; dwie kolejne osoby zostały ranne. Jedną z poszkodowanych osób jest 9-letnie dziecko. Jest w bardzo ciężkim stanie. Na początku to ratownicy z karetki, która przyjechała na miejsce, walczyli o jego życie. Potem śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał dziecko do szpitala. 

Do szpitala zabrano też kierowcę jednej z ciężarówek. Ma obrażenia klatki piersiowej.

Wiadomo, że ofiary podróżowały citroenem, który został wbity pod naczepę tira przez ciężarówkę do przewozu drewna. 

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
Opracowanie: