Szkoła bezpiecznej jazdy, konkursy, zawody i świetna zabawa – Olimpiada FM zaprasza miłośników nart, snowboardu i sanek. Przez miesiąc RMF FM i Orange będą gościć na najlepszych polskich stokach.

Spotkacie nas w Zakopanem i Karpaczu, Białce Tatrzańskiej, Szczyrku i Krynicy. W ten weekend zapraszamy Was do stolicy Tatr - na Polanę Szymoszkową, na stok Gigant pod Krokwiami oraz pod Nosal, a także do Karpacza - na stok Kolorowa. Posłuchaj jak do zabawy na śniegu przygotowują się olimpijczycy w Zakopanem:

Na Polanie Szymoszkowej pojawili się nawet narciarze ze sprzętem, na jakimś kiedyś zjeżdżali nasi dziadkowie. Do zjazdu na takich nartach Maciej Grzyb namawiał Monikę Kuszyńską z Varius Manx. Posłuchaj:

W czasie trwania Olimpiady FM szkolimy wszystkich chętnych i przekazujemy im praktyczne wskazówki na temat bezpiecznego zachowania się na stokach:

Pamiętajcie jednak, że czekamy na Was nie tylko na stoku; od 21 stycznia do 26 lutego w godz. 14.00-22.00 na Krupówkach w Zakopanem stanie po raz pierwszy w historii imprezy namiot Orange i RMF FM. Znajdziecie tam wszystkie potrzebne informacje o Olimpiadzie FM. Ale to oczywiście nie wszystko – przygotowaliśmy dla was moc atrakcji.

Będzie coś dla tych, którzy lubią muzykę - m.in. karaoke, koncerty największych gwiazd muzyki na DVD, popisy DJ-ów, i dla tych, którzy kochają sport - transmisje TV z olimpiady w Turynie czy mistrzostwa jazdy na symulatorze snowboardowym. Nie zabraknie też fantastycznych gości!

A ponadto konkursy z nagrodami od Orange i RMF FM, np. "Trzy Czarty", "Prawda czy fałsz", "Kalambury olimpijskie", "Za dużo za mało", "Czy znasz swoją partnerkę" i "Jaka to melodia".

Tutaj znajdziecie więcej informacji o stokach, na których będzie odbywać się Olimpiada FM.