Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Lenny'ego Kravitza. Artysta ogłosił właśnie swoją nową trasę - BLUE ELECTRIC LIGHT TOUR 2024, która dotrze do dwóch polskich aren - TAURON Areny Kraków 21 lipca 2024 oraz Atlas Areny w Łodzi 23 lipca 2024 roku.

Ponadczasowy. Wybuchowy. Romantyczny. Inspirujący. Tak można scharakteryzować  "Blue Electric Light", czyli 12. studyjny album Lenny'ego Kravitza. 

Kravitz napisał i nagrał płytę w prywatnym studiu na Bahamach, gdzie po raz kolejny udowodnił swoje doskonałe umiejętności tworzenia głębokiego, soulowego rock'n'rolla. Jako nieustanna siła twórcza - muzyk, pisarz, producent, aktor, autor, projektant - nadal pozostaje światową, niezwykle kreatywną postacią w muzyce, sztuce i kulturze. 

"Blue Electric Light" to utwory pełne pasji, a muzyka i styl artysty wciąż inspirują miliony ludzi na całym świecie. Album jest dowodem talentu Kravitza jako tekściarza, producenta i multiinstrumentalisty, który sam opracował i zagrał na większości instrumentów wraz z wieloletnim gitarzystą - Craigiem Rossem. 

Ostatecznie stworzył 12 utworów, które odzwierciedlają jego dziedzictwo jako wybijającego się odkrywcy nowego gatunku muzycznego, równocześnie mocno zakorzenionego w energii XXI wieku, a nawet wybiegającego mocno w przyszłość.

Dwa koncerty w Polsce

Lenny Kravitz zagra w wakacje w dwóch miastach w Polsce. 

21 lipca 2024 – TAURON Arena Kraków

23 lipca 2024 – Atlas Arena, Łódź

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek, 7 grudnia . Do sprzedaży ogólnej bilety trafią dzień później w piątek 8 grudnia  o godz. 10:00 . Szczegóły tutaj>>>>>