RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Komendant jeździł po pijanemu. Straci pracę

Publikacja: Poniedziałek, 29 grudnia (10:58) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Komendant straży miejskiej w Międzyrzecu Podlaskim, który prowadził samochód po pijanemu, został odsunięty od obowiązków ze skutkiem natychmiastowym. Od stycznia 56-letni Andrzej K. straci pracę, bo burmistrz nie przedłuży z nim umowy.

Komendant straży miejskiej prowadził samochód po pijanemu w święta. 

Andrzej K. był tylko pełniącym obowiązki komendanta. Umowa kończyła mu się 31 grudnia i - o czym został poinformowany jeszcze przed świętami - nie miała być z nim przedłużona. Incydent tylko przypieczętował sprawę. 

Dzisiaj rano komendant zameldował się u burmistrza i usłyszał, że ma natychmiast przekazać dokumenty i sprzęt najstarszemu stażem pracownikowi, a następnie ma opuścić budynek straży miejskiej.


Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: