W sobotę wieczorem w Warszawie 43-letni mężczyzna został ugodzony nożem. Jak informują służby, do niebezpiecznej sytuacji doszło podczas awantury na przejściu dla pieszych – ofiara weszła na pasy na czerwonym świetle, napastnikiem był kierowca jednego z samochodów.

Według informacji od służb, zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło w sobotę o godzinie 21:40. W Warszawie na skrzyżowaniu ulic Nowogrodzkiej i Kruczej 43-latek został ugodzony nożem.

Na miejscu ustalono, że doszło do awantury. Poszkodowany Piotr P. wszedł na przejście dla pieszych mimo czerwonego światła. Wtedy został kilkukrotnie ugodzony nożem przez kierowcę samochodu marki Audi R8.

Napastnik bezpośrednio po zdarzeniu udał się na komisariat policji, żeby złożyć zawiadomienie w sprawie uszkodzenia jego samochodu przez grupę osób, do którego miało dojść właśnie podczas tej sprzeczki, na skrzyżowaniu ulic Nowogrodzkiej i Kruczej. Kierowcą - jak dowiadujemy się nieoficjalnie - okazał się obywatel Francji, 36-letni Boris G.

Mężczyźnie pobrano krew do badań - był trzeźwy - i został zatrzymany. Najpewniej usłyszy zarzuty. Raniony przez niego 43-latek trafił do szpitala, był przytomny, kiedy na miejsce dotarli ratownicy medyczny był przytomny.