W kolejnym spotkaniu 1. kolejki wiosennej rundy ekstraklasy Amica Wronki rozbiła przed własną publicznością Odrę Wodzisław 4:0. Gospodarze prowadzili 2:0 po zaledwie 30. minutach gry.

W pierwszej połowie meczu kibice oglądali aż dwa rzuty karne. Dzięki celnym strzałom w wykonaniu Jacka Dembińskiego i Dawida Kucharskiego gospodarze szybko objęli prowadzenie. Po przerwie Amica dołożyła jeszcze dwa gole, przy których swój udział miał Rafał Murawski. Najpierw w 55. minucie po jego dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do własnej bramki wepchnął Sławomir Szary, a w 72. minucie pomocnik ekipy z Wronek sam wpisał się na listę strzelców.

Odrze Wodzisław nie udał się więc rewanż za porażkę w rundzie jesiennej, kiedy to przegrała u siebie z Amicą też 0:4.