2:0 wygrali wczoraj polscy piłkarze z reprezentacją San Marino w pierwszym meczu eliminacji do Mistrzostw Europy w 2004 roku. Pierwszą bramkę w 76. minucie zdobył Paweł Kaczorowski. Na 2:0 podwyższył w 89. minucie Mariusz Kukiełka. Spotkanie rozegrywane było w Serravalle w San Marino.

W pierwszej połowie spotkania, mecz był bardzo wyrównany. Nie znaczy to jednak, że piłkarze San Marino grali dobrze. To raczej biało-czerwoni grali słabo.

Wyglądało na to, że Polacy nie mają żadnego planu i pomysłu. Atakowali co prawda bramkę przeciwników, ale bardzo nieskutecznie. Najczęściej, po wypracowaniu sytuacji podbramkowej gubili piłkę.

Gra odmieniła się nieco dopiero w drugiej połowie. Polacy grali lepiej, co starczyło na wygranie spotkania 2:0.