Anita Lipnicka & John Porter oraz Ryszard Rynkowski zabawiali publiczność w czasie sobotniego koncertu w Łebie. Tam właśnie dotarło Koncertowe Lato radia RMF, tygodnika „Naj” i telewizji Polsat. Dobra zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

W Łebie była wspaniała pogoda, świeciło słońce i było ciepło, czyli idealna atmosfera na zabawę z \"Koncertowym Latem\". Najpierw zapraszaliśmy wszystkich na rodzinny piknik. Od godziny 15 na ulicy 1000-lecia, nad Kanałem Chełst czekały konkursy i zabawy, a także pyszności, serwowane przez mistrza kuchni, Roberta Sowę.

Wieczorem na scenie występił duet Anita Lipnicka & John Porter. Po obowiązkowym bisie dla świetnie bawiącej się publiczności zaśpiewał Ryszard Rynkowski.

Zabawa na naszych koncertach jest zawsze tak udana, że już po miesiącu czasu trwania \"Koncertowego Lata\" dorobiliśmy się etatowych bywalców koncertów. Piotr Moc znalazł w Łebie słuchaczy RMF, którzy co tydzień biorą udział w naszej zabawie. Posłuchaj:

Półmetek wakacji to dobry czas na dokonanie bilansu. Iwona Karpiuk, pomysłodawczymi \"Koncertowego Lata\", podsumowała, że podczas trwana imprezy cała ekipa odpowiadająca za przygotowanie koncertów przejedzie ponad 15 tys. km. Na każdym koncercie pracuje ponad 70 osób obsługi. Podczas całego lata odbędzie się 20 koncertów i ponad 400 konkursów z nagrodami.

\"Koncertowe Lato\" odbywa się w każdy wakacyjny weekend w wielu miastach Polski. Warto więc sprawdzić, gdzie jeszcze zawita Koncertowe Lato, zabrać ze sobą dobry nastrój i przyjść. Zapraszamy!