Na stadionie miejskim we Wrocławiu odbyła się już walka bokserska Adamek-Kliczko i zaśpiewał George Michael. Teraz na jednej z aren Euro 2012 można zorganizować wieczór kawalerski, urodziny czy huczną prywatkę. Nie wiadomo jednak, ile mogłaby kosztować taka przyjemność.

Michał Szpak ze spółki Wrocław 2012 mówi, że na stadionie organizowano już walki bokserskie, koncerty i mecze piłkarskie. Dlatego czas na kolejne "mocne uderzenie". Może to być wieczór panieński albo kawalerski, chrzciny, urodziny czy imieniny. Każda okazja jest dobra i żadna nie będzie przez nas wykluczana. Zresztą mało jest miejsc tak odpowiednich do świętowania jak piękny, nowy stadion- powiedział Robert Pietryszyn, członek zarządu spółki Wrocław 2012 i dyrektor ds. komercjalizacji Stadionu Wrocław. Dodał, że są w stanie zagwarantować najwyższą jakość takich imprez i zapewnić ich absolutnie unikalny charakter.

Michał Szpak wyjaśnił, że niezwykły klimat takiego party gwarantuje sceneria ekskluzywnych lóż VIP-owskich, które właściciel stadionu przeznaczył m.in. na organizację imprez prywatnych. Przyjęcie wcale nie musi ograniczać się do zamkniętego pomieszczenia. Zakładamy, że jedną z największych atrakcji takiej imprezy będzie możliwość korzystania z tarasu VIP, z którego roztacza się niesamowity widok na cały stadion. Taras również oddajemy na czas imprezy do dyspozycji gości- mówił Pietryszyn.