W sieci pojawiło się nagranie z pierwszego tańca Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta po ich sobotnim ślubie. Trzeba przyznał, że młoda para dała prawdziwe show.

Radwańska i Celt na początek zatańczyli do piosenki "Diamonds" Rihanny. Chwilę później jednak bawili się już na parkiecie do przeboju Eda Sheerana "Shape of You".

Ceremonia zaślubin odbyła się w kościele Na Skałce w Krakowie. Radwańską do ślubu prowadził jej ojciec, Robert. Świadkiem ze strony panny młodej była młodsza siostra, Urszula.

Na wesele wszyscy pojechali do Tomaszowic. Poza rodziną pojawili się też przyjaciele młodej pary, m.in. Małgorzata Socha, Jerzy Janowicz i Łukasz Kubot, a także Angelique Kerber i Caroline Wozniacki.

Agnieszka Radwańska swojego wybranka poznała dzięki tenisowi. Początkowo kryli się z tym przed mediami, tak jak i z późniejszą informacją o zaręczynach. Temat daty ślubu był szeroko omawiany w prasie od drugiej połowy ubiegłego roku po tym, jak wspomniała o tym na jednej z konferencji prasowych Wozniacki. 

Zarówno 10. rakieta świata, starszy od niej o cztery lata narzeczony, jak i ich bliscy w kontaktach z mediami do niedawna albo w ogóle nie chcieli zdradzić terminu tej uroczystości albo utrzymywali, że nastąpi ona dopiero jesienią, po wielkoszlemowym US Open.

(az)