W sobotę po południu tenisistka Agnieszka Radwańska i jej drugi trener i sparingpartner Dawid Celt wzięli ślub w krakowskim kościele Na Skałce. W uroczystości uczestniczyli członkowie rodziny i przyjaciele młodej pary.

Ceremonia zaślubin odbyła się w jednym z kościołów w centrum miasta. 

Radwańską do ślubu poprowadził jej ojciec Robert, który przez wiele lat był też jej trenerem. Świadkiem ze strony panny młodej była zaś jej młodsza siostra Urszula. 

W uroczystości, poza rodziną, uczestniczyli także przyjaciele "Isi" i Dawida, m.in. aktorka Małgorzata Socha i tenisista Jerzy Janowicz. Wśród gości można było dostrzec także dwie przyjaciółki krakowianki z kortu polskiego pochodzenia - Niemkę Angelique Kerber i Dunkę Caroline Wozniacki. Wesele odbywa się w podkrakowskich Tomaszowicach.

Agnieszka Radwańska swojego wybranka poznała dzięki tenisowi. Początkowo kryli się z tym przed mediami, tak jak i z późniejszą informacją o zaręczynach. Temat daty ślubu był szeroko omawiany w prasie od drugiej połowy ubiegłego roku po tym, jak wspomniała o tym na jednej z konferencji prasowych Wozniacki. Zarówno 10. rakieta świata, starszy od niej o cztery lata narzeczony, jak i ich bliscy w kontaktach z mediami do niedawna albo w ogóle nie chcieli zdradzić terminu tej uroczystości albo utrzymywali, że nastąpi to dopiero jesienią, po wielkoszlemowym US Open.

Tuż po ślubie Radwańska musi jednak wrócić na korty.(łł)