Dobrze jest urodzić się, wziąć ślub, ewentualnie podpisać ważne biznesowe dokumenty - w każdym razie 11.11.11 zacząć coś nowego. To oznacza, że będzie nam się wiodło. Uśmiech losu ma zapewnić niespotykany układ cyfr w dacie. Z tej okazji zaprosiliśmy Was do wspólnej zabawy. Przysyłaliście nam zdjęcia, na których widać magiczne 6 jedynek.

Zdjęcia wysyłaliście na Gorącą Linię RMF FM!

Oczywiście datę można interpretować również jako 3 jedenastki. To także dobra wróżba. Jedenastka to jedna z tzw. liczb mistrzowskich w numerologii. Łączy w sobie dwa elementy - męski i żeński, a więc dwa przeciwieństwa, dwie skrajności. Jedenastka jest magiczną liczbą kosmiczną łączącą niebo i ziemię - wyjaśnia numerolog Bogna Kaszewska-Maik. Jak dodaje, liczba ta niesie przesłanie, by oderwać się od aspektów materialnych i skupić się na duchowości.

A czy Wy mieliście jakieś szczególne plany na ten dzień? Uczciliście 11 listopada 2011 r.? A może uważacie, że to dzień jak każdy inny i numerologiczne wróżby to kompletna bzdura? Komentarze zostawiajcie pod artykułem i na naszym profilu w Facebooku, najciekawsze zacytujemy na antenie RMF FM!