Chcesz skończyć z paleniem papierosów i nie wiesz, jak się do tego zabrać? Zerwałeś z nałogiem i możesz udzielić palaczowi dobrej rady? Jeśli Twoja odpowiedź na któreś z tych pytań to "tak", koniecznie słuchaj wieczornych Faktów RMF FM.

Papierosy są dziś jednym z najważniejszych tematów dnia. Wszystko za sprawą europosłów, którzy głosowali dziś poprawki do dyrektywy tytoniowej. Zdecydowali, że mentolowe papierosy mają zniknąć z unijnego rynku za 8 lat. Odrzucili też pomysł zakazu sprzedaży tzw. slimów.

W wieczornych Faktach spojrzymy na palenie z innej strony. Chcemy podpowiedzieć palaczom, jak skutecznie zerwać z tym nałogiem. W RMF FM usłyszycie m.in. rady mieszkańców Lublina, z którymi rozmawiał Krzysztof Kot i najnowsze wyniki badań o skutkach palenia przez kobiety w ciąży.

Sami jesteście byłymi palaczami? Pochwalcie się, jak udało Wam się zerwać z nałogiem! Może Wasz sposób zainspiruje innych, którzy próbują skończyć z paleniem, ale im się nie udaje. Swoje rady dla rzucających możecie wpisywać w komentarzach, wysyłać e-mailem na fakty@rmf.fm lub SMS-em na 600 700 800. Najlepsze zbierzemy i opublikujemy na naszej stronie w specjalnym poradniku!