Ponad 33 procent naszych internautów zdecydowało, że jutro będziemy gościć w Kościerzynie. W Faktach RMF FM i na RMF24 opowiemy Wam o największych atrakcjach miasta, pokażemy ciekawe miejsca, porozmawiamy z wyjątkowymi mieszkańcami. Zapraszamy Was już od godz. 10!

Głosowanie w naszej sondzie było zacięte. Ostatecznie Kościerzyna minimalnie wygrał z Łańcutem, różnicą niecałych trzech procent. Trzecie miejsce zajęła Złotoryja, na którą zagłosowało ponad 15 procent internautów.

Relacje z Kościerzyny będziecie mogli usłyszeć na antenie RMF FM w sobotę od godziny 10 do 15. Na naszych stronach w internecie znajdziecie zdjęcia i filmy z najciekawszych miejsc.

Koniecznie bądźcie z nami w sobotę.

A jeśli chcesz zaprosić nas do swojej miejscowości, czekamy. Pamiętajcie zgłaszając swoje miasto, koniecznie uzasadnijcie - dlaczego mamy przyjechać właśnie do Was! 

W naszym specjalnym formularzu trzeba podać pięć powodów, dla których warto przyjechać do Waszego miasta. Napiszcie do nas, jeśli w pobliżu Waszej miejscowości odnowiono stary pałac, wybudowano nowoczesny kompleks sportowy, odbywają się nietypowe, ale niezwykle ciekawe imprezy kulturalne... Jeśli obok mieszkają wyjątkowi ludzie, o których warto opowiedzieć... Jeśli po prostu lubicie swoją miejscowość. Uzasadnijcie tylko, dlaczego.