Goniądz, Hrubieszów, Kozienice, Lubliniec, Ostrów Wielkopolski, a może Przeworsk? Już teraz możecie decydować, gdzie w najbliższą sobotę zagoszczą Fakty z Twojego Miasta. Liczy się każdy głos! Ostateczne wyniki poznamy w czwartek o godzinie 12.

Każda z sześciu miejscowości przyciąga turystów wyjątkowymi atrakcjami. Może chcielibyście odwiedzić Goniądz - stolicę Bagien Biebrzańskich, znajdującą się w centrum Parku Narodowego? A może wolelibyście zawitać do najbardziej wysuniętego na wschód Polski miasta o nazwie Hrubieszów? Skusić również Was mogą Kozienice z malowniczą puszczą, w której polował sam Władysław II Jagiełło. Lubliniec zaprasza na zamek, gdzie przed krótki okres znajdowała się ikona Matki Boskiej Jasnogórskiej - wywieziona z Jasnej Góry tuż przed oblężeniem szwedzkim. Ostrów Wielkopolski zachwala 12 swoich pomników przyrody, a Przeworsk Pałacem Lubomirskich. 

Nieuczciwie oddane głosy w ankiecie nie są brane pod uwagę przy końcowym wyniku.

Nadal nie jesteście pewni, które miasto powinniśmy odwiedzić? Wątpliwości powinny rozwiać zamieszczone poniżej argumenty mieszkańców poszczególnych miejscowości.

Teraz wszystko w Waszych rękach! Zwycięską miejscowość odwiedzimy już w sobotę. Wówczas podpowiemy Wam, jak spędzić tam wolny czas, a mieszkańców zapytamy, jak im się tam żyje.

I Twoją miejscowość mogą odwiedzić nasi reporterzy!

Dodajmy, że cały czas czekamy na Wasze nowe zgłoszenia z innych miejscowości. W naszym specjalnym formularzu trzeba podać pięć powodów, dla których warto przyjechać do Waszego miasta. Napiszcie do nas, jeśli w pobliżu Waszej miejscowości odnowiono stary pałac, wybudowano nowoczesny kompleks sportowy, odbywają się nietypowe, ale niezwykle ciekawe imprezy kulturalne... Jeśli obok mieszkają wyjątkowi ludzie, o których warto opowiedzieć... Jeśli po prostu lubicie swoją miejscowość. Uzasadnijcie tylko, dlaczego.

Zgłoś swoje miasto, wypełniając specjalny formularz, i zaproś do siebie reporterów RMF FM!