To wyjątkowe Boże Narodzenie w rodzinie Artura Boruca: były bramkarz reprezentacji Polski i jego żona spodziewają się dziecka! Dobrą nowinę ogłosiła za pośrednictwem Instagrama Sara Boruc. "Już za 3 i pół miesiąca będzie z nami kolejne Cudo. Dzidzia w drodze..." - napisała. Świąteczny filmik z całą rodziną - i zaokrąglonym brzuchem Sary - w rolach głównych opublikował również piłkarz.

Sara i Artur Boruc pobrali się w lipcu 2014 roku. Wychowują już wspólnie dwoje dzieci: 8-letnią Amelię i 11-letnią Olivię, córkę Sary z poprzedniego związku. Golkiper ma również 10-letniego syna Aleksandra z pierwszego małżeństwa.

Teraz - jak ogłosiła Sara Boruc Mannei - do rodziny dołączy "kolejne Cudo" - i to dołączy niebawem, bo już za 3,5 miesiąca!

Jesteśmy tacy szczęśliwi! Mamy nadzieję, że Wasze Święta są równie magiczne!! Wszystkiego dobrego, KOCHAJCIE się - napisała Boruc Mannei przy zdjęciu z mężem i córkami:


Tę samą fotografię opublikował na swoim profilu również Artur Boruc.

W tym gronie po raz ostatni... Życzymy Wam wszystkich Wesołych, Rodzinnych Świat!!! - napisał:


Później żona golkipera opublikowała jeszcze jedno zdjęcie, na którym lepiej widać jej zaokrąglony brzuch...


...a Boruc krótkie nagranie wideo, w którym pokazał całą rodzinę - i zbliżenie na brzuch Sary, informując o "kolejnym bobasie w drodze":