Polscy kibice mogą na żywo zobaczyć debiut Roberta Kubicy w mistrzostwach świata Formuły 1! Choć internetową sprzedaż już zamknięto, bilety czekają jeszcze w kasach toru Hungaroring pad Budapesztem, na którym Robert Kubica wędzie walczył o Grand Prix Węgier.

Zobacz również:

Kasy na torze będą przyjmować gotówkę. Nie można płacić kartą. Przyzwoite wejściówki na miejsca numerowane, siedzące, blisko telebimów kupimy za mniej więcej 200 euro. Zaznaczmy, że lepszy widok na tor kosztuje więcej. Ale można także kupić tańsze bilety dla dzieci oraz wejściówkę na cały weekend zawodów.

„Kubicomania” jest coraz powszechniejsza. Na Węgry zdecydowało się wybrać wielu fanów, wierzących w sukces polskiego kierowcy. W biurach podróży, które organizują tego typu wyjazdy, telefony wprost urywają się. Miejsc jest coraz mniej. - Koszty zaczynają się od 1400 złotych. Takie podstawowe oferty zawierają 3 noclegi ze śniadaniem, kartę wstępu na tor i ubezpieczenie - wylicza jeden z pracowników biura podróży. Niektórzy są w stanie wyłożyć każde pieniądze, byle tylko na żywo zobaczyć zawody.