Niemiec Robert Foerster wygrał w Krakowie ostatni etap 65. Tour de Pologne. Foerster na krakowskich Błoniach finiszował najszybciej z peletonu. Zwycięzcą wyścigu, dzięki znakomitej akcji na przedostatnim etapie do Zakopanego, został jego rodak, Jens Voigt.

20 września - sobota

Niemiec Robert Foerster z grupy Gerolsteier wygrał ostatni, siódmy etap 65. Tour de Pologne, prowadzący z Wadowic do Krakowa. W końcowej klasyfikacji wyścigu pierwsze miejsce zajął jego rodak Jens Voigt z Teamu CSC, drugie Duńczyk Lars Bak, a trzecie Włoch Franco Pelizotti.

19 września - piątek

Niemiec Jens Voigt został zwycięzcą szóstego etapu Tour de Pologne. Zawodnik ekipy CSC samotnie finiszował na mecie w Zakopanem. Drugi był Tony Marin, a trzeci Franco Pellizotti. Tuż za nimi metę minął najlepszy z Polaków Marek Rutkiewicz.

18 września - czwartek

Belg Jurgen Roelandts był najszybszy podczas piątego etapu Tour de Pologne, prowadzącego z Nałęczowa do Rzeszowa (228 km). Drugi na mecie etapu był Hiszpan Jose Joaquin Rojas, a trzeci - De Jongh Steven z Holandii. Najlepszy z Polaków – Krzysztof Jeżewski był piętnasty.

17 września - środa

Czwarty etap kolarskiego wyścigu Tour de Pologne został anulowany. Kolarze nie dokończyli wyścigu; peleton zatrzymał się na linii mety w Lublinie, nie kończąc ostatniego okrążenia trasy. Zawodnicy zaprotestowali, bo nie chcieli rywalizować na śliskiej jezdni.

16 września - wtorek

Angelo Furlan z zespołu Credit Agricole został zwycięzcą trzeciego etapu kolarskiego wyścigu Tour de Pologne - z Mikołajek do Białegostoku. Drugi był Pagliarini Mendonca Luciano, a trzeci Davis Allan. Najlepszy z Polaków - Krzysztof Jeżowski był ósmy.

15 września - poniedziałek

Australijczyk Allan Davis z grupy Quick Step wygrał w poniedziałek drugi etap kolarskiego wyścigu Tour de Pologne prowadzący z Płocka do Olsztyna (231,2 km). Nowym liderem wyścigu został drugi na mecie etapu Brazylijczyk Murilo Fischer z ekipy Liquigas.

14 września - niedziela

Zespół CSC wygrał pierwszy etap 65. kolarskiego Tour de Pologne. Pierwszym liderem w klasyfikacji indywidualnej został Duńczyk Lars Bak, który przejechał linię mety w Warszawie na czele zwycięskiej drużyny.