Za nami kolejny weekend z Olimpiadą FM radia RMF FM i Orange. Przed ostatnie dwa dni stoki w Szczyrku i Zakopanem pękały w szwach. Dla uczestników przygotowaliśmy zimowe konkursy i konkurencje.

Bawiliśmy się z Zakopanem – na Nosalu, na Polanie Szymoszkowej i pod Krokwiami, oraz w Szczyrku na stoku Czyrna. Coś dla siebie mogli znaleźć tam wszyscy miłośnicy wszelkich odmian białego szaleństwa. Nasi instruktorzy pomagali tym, którzy chcieli podszlifować swoje umiejętności jazdy na dwóch deskach. Efekty lekcji można było sprawdzić podczas niezwykłego alpejskiego slalomu.

Zimowe igrzyska RMF FM pokazują, że rośnie nam nowe pokolenie sportowców, którzy za kilka lat będą nas reprezentować na międzynarodowych arenach. Na razie młode gwiazdy zaliczały na stokach pierwsze szusy i… pierwsze wywiady. Posłuchaj:

Zabawa przez cały tydzień trwa natomiast na zakopiańskich Krupówkach. Tam ustawiony jest Olimpijski Namiot RMF FM i Orange, gdzie czekają konkursy, zabawy i karaoke. Spotkać się będzie można także z gwiazdami muzyki i sportu. Zapraszamy!

Olimpiada FM będzie bawić Was także przez kolejne weekendy. Sprawdź, gdzie i kiedy szukać zimowych atrakcji.