Mimo minusowych temperatur w Zakopanem i Karpaczu przez cały weekend było naprawdę gorąco, a to za sprawą Olimpiady FM radia RMF FM i Orange. W przyszłym tygodniu zapraszamy do Zakopanego i Białki Tatrzańskiej.

Olimpiada FM to fantastyczna zabawa dla małych i dużych narciarzy. W ciągu weekendu można się było o tym przekonać na własnej skórze: w Zakopanem na Polanie Szymoszkowej, na stoku Gigant pod Krokwiami oraz pod Nosalem, a w Karpaczu - na stoku Kolorowa. Atrakcje to konkursy, zawody, ale nie tylko – możliwość podszlifowania formy w „Szkole bezpiecznej jazdy”.

Zobacz również:

Ze snowboardzistami, którzy pojawili się dziś w Karpaczu, rozmawiała reporterka RMF Barbara Zielińska. Posłuchaj:

Pamiętajcie jednak, że czekamy na Was nie tylko na stoku; do 26 lutego w godz. 14.00-22.00 na Krupówkach w Zakopanem znajdziecie nas w niezwykłym namiocie Orange i RMF FM. Sprawdźcie, jakie atrakcje przygotowaliśmy.

Olimpiada FM to miesiąc dobrej zabawy; co weekend będziemy się z Wami bawić na najlepszych i najpopularniejszych polskich stokach. Spotkacie nas w Zakopanem i Karpaczu, Białce Tatrzańskiej, Szczyrku i Krynicy. Tu znajdziesz więcej informacji o Olimpiadzie FM.