Duży ekran do wspólnego oglądania meczów, zwiedzanie Kotła Czarownic i strefa gastronomiczna. To atrakcje, jakie będą czekały w Strefie Kibica na Stadionie Śląskim podczas tegorocznego mundialu Katar 2022. Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Strefy Kibica na niedzielę, na mecz Polska - Francja!

Stadion Śląski w przestrzeniach biznesowych przygotował Strefę Kibica, w której można obejrzeć rozgrywki XXII Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Katar 2022. Transmitowane były już wszystkie mecze grupowe z udziałem biało-czerwonych. W najbliższą niedzielę Stadion Śląski zaprasza na wspólne oglądanie 1/8 finału MŚ z udziałem Polaków. 4 grudnia nasza reprezentacja zmierzy się z Francją. Mamy na ten mecz wejściówki. Szczegóły niżej.


Kolejna Strefa Kibica w Kotle Czarownic otworzy się na półfinały, mecz o 3. miejsce i finał.

Wygraj wejściówkę do Strefy Kibica na Stadionie Śląskim

W ramach biletu kibice będą mogli zwiedzić Stadion Śląski, zająć miejsce siedzące przy stoliku oraz wykorzystać otrzymany voucher na jedzenie i picie do strefy gastronomicznej, a także skorzystać z bezpłatnego parkingu.

Cała strefa pomieści do 200 fanów piłki nożnej podczas każdego spotkania, oferując 20 m2 ekran do oglądania meczu.

Dla najmłodszych fanów footballu przygotowany zostanie kącik zabaw z akcesoriami do rysowania i malowania. Nie zabraknie również stołu do piłkarzyków.

Biletów do strefy kibica i do strefy VIP można kupić na stronie Stadionu Śląskiego i w recepcji stadionu. Tam też znajdziecie potrzebne informacje.

A specjalnie dla słuchaczy RMF FM i internautów RMF24 mamy podwójne wejściówki do Strefy Kibica na Stadionie Śląskim. Aby je zdobyć, trzeba wziąć udział w naszej zabawie i ułożyć krótki wierszyk zagrzewający biało-czerwonych do walki na boisku. Koniecznie trzeba użyć  słów "Szczęsny" i radość. 

Na Wasze wpisy czekamy do godz. 12:00, we wtorek, 29 listopada.