Polska wygrała w Bydgoszczy z Argentyną 3:0 (25:16, 25:22, 25:18) w meczu drugiej rundy grupy D Ligi Światowej siatkarzy.

Polacy zdecydowanie zaatakowali już na początku spotkania i wypracowali sobie trzypunktową przewagę. Pierwszą partię „biało-czerwoni” wygrali 25:16. W drugiej odsłonie podopieczni Raula Lozano pozwolili Argentyńczykom na zniwelowanie strat. Jednak w końcówce partii Polacy otrząsnęli się, wygrali dwie kolejne piłki i cały set (25:22). W trzeciej części spotkania polscy siatkarze nie dali szans przeciwnikom na równorzędną grę. Wygrali set 25:18 i całe spotkanie 3:0.

Było to czwarte zwycięstwo "biało-czerwonych", którzy wspólnie z Bułgarią bez porażki przewodzą w tabeli grupy D. Teraz podopiecznych trenera Raula Lozano czekają dalekie podróże na dwumecze w Chinach i Argentynie.

Polska - Argentyna 3:0 (25:16, 25:22, 25:18)