Ryk sportowych silników, tłumy kibiców i rywalizacja na najwyższym, światowym poziomie. To wszystko czekało w piątek na kibiców sportów motorowych w Szczecinie. Prolog rajdu Lotto Baja Poland okazał się pomyślny dla zawodników RMF 4RACING Team, którzy zajęli czołowe lokaty w swoich klasach.

Sprzyjająca pogoda i światowej sławy zawodnicy przyciągnęli na trasę rajdu sporą rzeszę kibiców, którzy gorąco dopingowali swoich faworytów. Z wymagającym superoesem dobrze poradzili sobie zawodnicy RMF 4RACING Team. Załoga w składzie Aleksander "Fazi" Szandrowski i Rafał Płuciennik zajęli 3 miejsce w grupie TH.

Jestem zadowolony, gdyż jechaliśmy zgodnie z założeniami, które udało się w 100% zrealizować. Uzyskaliśmy 3 miejsce w grupie TH, ten wynik bardzo nas cieszy. Nie chcieliśmy jechać na zabój, by nie powtórzyć zeszłorocznych błędów, kiedy wypadliśmy z trasy na przedostatnim zakręcie. Przed nami jeszcze wiele kilometrów do przejechania. Z niecierpliwością czekamy więc na jutrzejsze zmagania - komentuje Aleksander "Fazi" Szandrowski.

Ze swoich poczynań zadowolona jest również druga ekipa reprezentująca RMF 4RACING Team, czyli Krzysztof Biegun i Aleksandra Kujawa. Załoga, pomimo niespodzianek na trasie zajęła 3 miejsce w grupie OPEN.

Prolog, jak co roku na Baja Poland był wymagający. Na trasie napotkaliśmy stojący samochód, ominięcie go zajęło nam trochę czasu, przez co straciliśmy nieco cennych sekund. Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce w grupie OPEN. Czekamy na jutro, liczymy na długie i szybkie partie na trasie oraz liczne zakręty, czyli to co lubimy najbardziej - komentuje Aleksandra Kujawa.