Wisła Kraków wciąż nie pokazuje pełni możliwości. Krakowianie tylko zremisowali 1:1 z Górnikiem Łęczna. W spotkaniu kończącym 7. kolejkę piłkarskiej ekstraklasy Legia Warszawa pokonała Wisłę Płock 5:0.

Wisła Kraków posiadała przewagę przez cały mecz. Problemem ekipy wicemistrzów Polski była jednak skuteczność. Krakowianie stworzyli sobie wiele dogodnych sytuacji podbramkowych, nie byli jednak w stanie dokładnie ich wykorzystać. Przykładem może być m.in. okazja Marka Zieńczuka, który z 7 metrów strzelił obok słupka.

W pierwszej połowie piłkarze Górnika przeprowadzili jedną kontrę, która zakończyła się zdobyciem gola. Andrzej Kubica zdobył bramkę w 19. minucie meczu. Wiślacy wyrównali w 33. minucie spotkania – do siatki Górnika trafił Dariusz Dudka.

Problemów ze skutecznością nie mieli natomiast piłkarze Legii Warszawa. Podopieczni Dariusza Wdowczyka rozgromili Wisłę Płock 5:0. Wygrana mogła być jeszcze bardziej okazała, ale w doliczonym czasie gry Edson nie wykorzystał rzutu karnego. Łupem strzeleckim podzielili się: Elton, Dawid Janczyk, Roger, Miroslav Radović i Tomasz Kiełbowicz.