11 września we Wrocławiu reprezentacja Polski zmierzy się z Mołdawią w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014 - poinformował oficjalnie PZPN. Bilety będzie można kupić za 40, 80 i 120 złotych.

Nasza reprezentacja o awans do czempionatu w Brazylii walczyć będzie w grupie H z Anglią, Czarnogórą, Ukrainą i San Marino. Polacy rozpoczną walkę o wyjście z grupy wyjazdowym meczem z Czarnogórą 7 września, a w Polsce po raz pierwszy zmierzą się cztery dni później z Mołdawią. Bezpośrednio do mistrzostw awansują zwycięzcy 9 grup, a 8 zespołów z drugich miejsc spotka się w barażach w listopadzie 2013 roku.

Spotkanie z Mołdawią będzie trzecim meczem naszej kadry na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, po towarzyskim starciu z Włochami i grze z Czechami na UEFA Euro 2012. Biało-czerwoni dotychczas walczyli z zajmującą obecnie 142. miejsce w rankingu FIFA reprezentacją trzykrotnie i wszystkie starcia kończyły się zwycięstwami Polaków.

PZPN podjął także decyzje odnośnie cen biletów. Kosztować będą 40, 80 i 120 złotych, a dodatkowo przewiduje się wprowadzenie zniżek rodzinnych oraz dla osób niepełnosprawnych.

Na stadionie we Wrocławiu moc atrakcji

To niejedyne wydarzenia, które w najbliższym czasie odbędą się na nowej wrocławskiej arenie. W lipcu na Stadionie Miejskim Śląsk Wrocław zagra w eliminacjach do Ligi Mistrzów, a także zmierzy się w turnieju Polish Masters z Benficą Lizbona, PSV Eindhoven i argentyńskim Velezem Sarsfield (21-22 lipca).

Dwa tygodnie wcześniej w ramach Rock In Wroclaw Festival gratka dla fanów muzyki - koncert legendarnego zespołu Queen z amerykańskim wokalistą Adamem Lambertem.