Biało-czerwoni zremisowali z Macedonią 1:1 w towarzyskim meczu piłkarskim rozgrywanym w Reutlingen. Bramkę w 45 minucie spotkania zdobył Goran Maznov. W 81. minucie wynik wyrównał Radosław Matusiak.

Podopieczni Leo Beenhakkera grali w eksperymentalnym ustawieniu. Dla trzech zawodników to ostatnia szansa na wyjazd na Euro 2008. Najpóźniej pojutrze trener musi podać jej pełny 23-osobowy skład.

Składy:

Polska: Tomasz Kuszczak - Paweł Golański, Mariusz Jop, Adam Kokoszka, Grzegorz Bronowicki - Łukasz Garguła, Mariusz Lewandowski, Rafał Murawski, Radosław Majewski, Tomasz Zahorski - Radosław Matusiak

Macedonia: Petar Milosevski - Goce Sedloski, Igor Mitreski, Vlade Lazarevski - Goran Popov, Nikolce Noveski, Vlatko Grozdanowski, Darko Tasevski, Vanco Trajanov - Goran Pandev, Goran Maznov.

A we wtorek o 20.30 mecz Polska-Albania, w którym nasi reprezentanci zagrają już w podstawowym składzie.