Polacy pokonali Kazachstan 3:0 w piłkarskim spotkaniu towarzyskim na poznańskim stadionie. W drugiej minucie spotkania pierwszą bramkę strzelił Artur Wichniarek. Dwa kolejne gole dla polskiej reprezentacji padły w drugiej połowie spotkania.

Choć wynik dzisiejszego meczu nie ma znaczenia, to dla Pawła Janasa była to ostatnia okazja do sprawdzenia zawodników przed środową, polsko – szwedzką batalią o wszystko.

Drużyny rozpoczęły spotkanie w następujących składach:

Polska: 1-Jerzy Dudek, 2-Tomasz Kłos, 7-Tomasz Hajto, 3-Arkadiusz Głowacki, 4-Michał Żewłakow - 8-Jacek Krzynówek, 6-Jacek Bąk, 9-Mirsoław Szymkowiak, 5-Kamil Kosowski - 10-Paweł Kryszałowicz, 11-Artur Wichniarek

Kazachstan: 1-Jurij Nowikow, 19-Maksym Samczenko, 15-renat Abdulin, 3-Igor Sołoszenko, 14-Oleg Musin, 2-Rusłan Bałtijew, 20-Jewgienij Łowczew, 5-Witalij Artemow, 6-Konstantyn Kotow, 13-Jewgienij Łuniew, 11-Jewgienij Tarasow

Sędzia: Knud Erik Fisker z Danii