Brazylijska policja zakończyła postępowanie w sprawie domniemanej napaści seksualnej Neymara na brazylijską modelkę Najilę Trindade. Funkcjonariusze stwierdzili, że nie ma dowodów, by doszło do gwałtu.

To jednak nie oznacza końca problemów Neymara. Gwiazdor nie może spać spokojnie, bo teraz decyzja leży po stronie prokuratury, która zdecyduje o zakończeniu, bądź kontynuowaniu postępowania.

Dochodzenie zostało rozpoczęte, kiedy kobieta stwierdziła, że Neymar zgwałcił ją w pokojowym hotelu w Paryżu w maju tego roku.

Para poznała się przez internet

Para miała się poznać za pośrednictwem Instagrama, gdzie wymieniała się wiadomościami. W pewnym momencie piłkarz zaprosił kobietę do Paryża. Opłacił jej przelot z Sao Paulo i nocleg w stolicy Francji.

Modelka miała przylecieć do Paryża 15 maja. W ten sam dzień spotkała się z Neymarem i poszła z nim do pokoju hotelowego. Według relacji kobiety, zawodnik PSG miał być pijany i zachowywał się agresywnie. W tym dniu miał zgwałcić 26-letnią Brazylijkę.

Kobieta wróciła do Brazylii i tam zgłosiła napaść. Na ciele miała mieć liczne siniaki i rany świadczące o agresywnym zachowaniu piłkarza.

W odpowiedzi Neymar opublikował na swoim Instagramie prywatną korespondencję z modelką. Wynika z niej, że seks w hotelu w Paryżu miał odbyć się za zgodą obu stron.

Wyciekło wideo z hotelu

Do sieci trafiło nagranie z pokoju hotelowego, w którym spotkał się Neymar i Najila Trindade.

Na filmie widać pokój hotelowy w Paryżu. Po kilkudziesięciu sekundach do pomieszczenia wchodzi Neymar i 26-letnia Najila Trindade. Para po chwili kładzie się do łóżka. Na początku piłkarz mówi: Zapomniałem. Po chwili się pyta: Czy możemy bez prezerwatywy?

W tym momencie nie widać całej sytuacji, ale słychać dźwięk, który oznacza, że kobieta uderzyła Neymara. Po chwili zawodnik dodaje: Nie podoba mi się to. Kobieta mu odpowiada: Uderzysz mnie, prawda?

Tuż po tym Brazylijka wstaje z łóżka i rzuca czymś w kierunku piłkarza. Zaczyna na niego krzyczeć: Czy wiesz dlaczego cię biję? Czy wiesz dlaczego? Neymar odpowiada: Nie rób tego. W tym momencie kobieta krzyczy: Ponieważ wczoraj mnie zaatakowałeś i zostawiłeś samą. Piłkarz się broni przed uderzeniami Trindade, w tym momencie film się kończy. Nie wiadomo, co wydarzyło się później.