Ostatnie tygodnie nie są zbyt dobre dla brazylijskiego piłkarza Neymara. Przez kontuzję nie będzie mógł zagrać w tegorocznym Copa America, miniony sezon klubowy też nie może zaliczyć do udanych, a dodatkowo 26-letnia Brazylijka oskarżyła go o gwałt. Do sieci trafiło wideo z pokoju hotelowego.

Na filmie, który pojawił się na stronie ESPN widać pokój hotelowy w Paryżu. Po kilkudziesięciu sekundach do pomieszczenia wchodzi Neymar i 26-letnia Najila Trindade. Para po chwili kładzie się do łóżka. Na początku piłkarz mówi: Zapomniałem. Po chwili się pyta: Czy możemy bez prezerwatywy?

W tym momencie nie widać całej sytuacji, ale słychać dźwięk, który oznacza, że kobieta uderzyła Neymara. Po chwili zawodnik dodaje: Nie podoba mi się to. Kobieta mu odpowiada: Uderzysz mnie, prawda?

W tym momencie Brazylijka wstaje z łóżka i rzuca czymś w kierunku piłkarza. Zaczyna na niego krzyczeć: Czy wiesz dlaczego cię biję? Czy wiesz dlaczego? Neymar odpowiada: Nie rób tego. W tym momencie kobieta krzyczy: Ponieważ wczoraj mnie zaatakowałeś i zostawiłeś samą. Piłkarz się broni przed uderzeniami Trindade, w tym momencie film się kończy. Nie wiadomo, co wydarzyło się później.

Oskarżenie o gwałt

Wcześniej 26-letnia Brazylijka Najila Trindade oskarżyła Neymara o gwałt. Para miała się poznać za pośrednictwem Instagrama, gdzie wymieniali się wiadomościami. W pewnym momencie piłkarz zaprosił kobietę do Paryża. Opłacił jej przelot z Sao Paulo i nocleg w stolicy Francji.

Modelka miała przylecieć do Paryża 15 maja. W ten sam dzień spotkała się z Neymarem i poszła z nim do pokoju hotelowego. Według relacji kobiety, zawodnik PSG miał być pijany i zachowywał się agresywnie. W tym dniu miał zgwałcić 26-letnią Brazylijkę.

Kobieta wróciła do Brazylii i tam zgłosiła gwałt. Na ciele miała mieć liczne siniaki i rany świadczące o agresywnym zachowaniu piłkarza.

W odpowiedzi Neymar opublikował na swoim Instagramie prywatną korespondencję z modelką. Wynika z niej, że seks w hotelu w Paryżu miał odbyć się za obustronną zgodą.