Przeciętnie spisali się zawodnicy RMF FM-ADRENALINE Mountain Dew podczas drugiego dnia mistrzostw Polski w kolarstwie górskim (MTB) w Kielcach. Najlepsze miejsce zajął Mariusz Kozak, który ukończył zawody na 13. miejscu. Wyścig wygrał Marek Galiński.

W stawce 80 zawodników na 28 pozycji finiszował Adrian Rzeszutko. Nie radziłem sobie z leśnymi odcinkami. To, co nadrabiałem na długich podjazdach pod stok narciarski, traciłem później w lesie - przyznał. Pecha miał inny Polak, Krzysztof Podraza, który z powodu problemów z obuwiem nie ukończył wyścigu.

MTB TEAM

Zwycięstwo zawodnika RMF FM-ADRENALINE Mountain Dew w zawodach JoyRide Open Series

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy RMF FM-ADRENALINE Mountain Dew w zawodach z cyklu JoyRide Open Series w ekstremalnym kolarstwie górskim. W imprezie nazywanej nieoficjalnie Pucharem Polski Amatorów najlepszy w kategorii "open" okazał się Maciej Jodko. Piąte miejsce zajął Aram Raoof, a siódmy był Michał Grzela.

Druga edycja tegorocznego cyklu odbyła się w Wiśle na Stożku. Trasa była odmienna niż ta, na której rozgrywano zawody Pucharu Polski, bo władze nie wyraziły zgody na organizację wyścigu w lesie. W związku z tym większość odcinków poprowadzona została zboczami stoku narciarskiego.