W rytmie dźwięków disco polo świętowali siatkarze reprezentacji Polski sensacyjne zwycięstwo nad Brazylią 3:2! Po pełnym emocji meczu biało-czerwoni przybliżyli się do gry w półfinale turnieju.

Ty jesteś ruda, da, na pewno ruda, dobrze to wiem. Ty jesteś ruda, szalona ruda, czy na dole też? - podśpiewywali nasi siatkarze, a w rytm muzyki podrygiwał rozgrywający Fabian Drzyzga.

Na "tapecie" w szatni Polaków był przebój grupy MC Polo - "Szalona ruda".

Unikatowy filmik przedostał się do sieci dzięki operatorskim zdolnościom rezerwowego libero biało-czerwonych - Krzysztofa Ignaczaka, który publikuje swój cykl "Igłą szyte".

Trzeba przyznać, że podopieczni Stephane'a Antigi mieli się z czego cieszyć. Wrócić z siatkarskiego niebytu (przegrany trzeci set zaledwie do 14) i w tak wielkim stylu pobić "Canarinhos" to doprawdy wielka sprawa.

Na filmie Ignaczaka przez ułamek sekundy pojawił się bohater meczu Mariusz Wlazły, który zdobył aż 31 punktów, ale najwięcej do powiedzenia ma bohater ostatniej akcji - Karol Kłos.

Polacy dzisiaj regenerują siły przed jutrzejszą batalią z Rosją, a nie wykluczone, że i tak wywalczą awans, jeśli tylko "Sborna" ogra Brazylię.

Śledź na żywo relację z meczu Rosji z Brazylią! Początek o godz. 20:25!