David Beckham, który niedawno zakończył piłkarską karierę, kupił swojej mamie oraz teściowej luksusowe samochody - warte ok. 30 tys. funtów Audi Q3. To podziękowanie za pomoc, jaką obie okazały jemu i żonie Victorii w trakcie jego przygody z futbolem.

Sandra Beckham i Jackie Adams często zajmowały się dziećmi 115-krotnego reprezentanta Anglii. Podróżowały z nim i jego żoną po całym świecie, wspierając i pomagając, kiedy tego potrzebowali.

Najprawdopodobniej będzie więcej takich prezentów ze strony Davida. Jest wiele osób, którym chciałby podziękować, a pieniądze to oczywiście dla niego żaden problem - powiedział brytyjskim mediom bliski znajomy rodziny Beckhamów.

38-letni Anglik uwielbia samochody. Sam jeździł m.in. Audi S8, Rolls-Roycem, Bentleyem Arnage, Lamborghini Gallardo i Porsche 911.

Beckham przechodzi na piłkarską emeryturę

Beckham przez ostatnie kilka miesięcy występował w Paris Saint Germain, z którym zdobył mistrzostwo Francji. Mimo że miał kilka propozycji, po zakończeniu sezonu zdecydował się zakończyć zawodową karierę. Teraz chce więcej czasu poświęcać żonie i czwórce dzieci. Najprawdopodobniej będzie zajmował się także promocją piłki nożnej na świecie.

Ostatnie pięć lat angielski pomocnik, wraz z żoną i dziećmi, spędził w Stanach Zjednoczonych, gdzie grał w Los Angeles Galaxy. Wcześniej występował w Manchesterze United, Realu Madryt i Milanie (na zasadzie wypożyczenia z LA Galaxy). W barwach drużyny z Old Trafford sześciokrotnie wywalczył mistrzostwo Anglii, trzykrotnie puchar tego kraju, a w 1999 roku triumfował w Champions League. Z kolei z Realem raz świętował mistrzostwo Hiszpanii. Teraz został mistrzem Francji z PSG. 

(jad)