Trzy gole w ciągu zaledwie 96 sekund padły łupem hokeistów Winnipeg Jets w drugiej tercji ich ligowego pojedynku z Philadelphia Flyers! Widzowie tego starcia byli zresztą świadkami prawdziwego strzeleckiego festiwalu: w meczu padło aż 10 bramek. Siedem z nich zapisali na swym koncie zawodnicy Jets.

Do 34. minuty meczu kibice obejrzeli cztery trafienia, po których Winnipeg Jets prowadzili 3:1.

Później jednak w ciągu zaledwie 96 sekund na listę strzelców wpisali się Mark Scheifele, Logan Shaw i Patrik Laine.

Dodajmy, że Laine umieścił krążek w bramce zaledwie 16 sekund po tym, jak posłał go tam Shaw.

W efekcie w nieco ponad półtorej minuty Jets zwiększyli przewagę nad rywalami do aż pięciu bramek (6:1).

Po drugiej tercji Flyers zdecydowali się na zmianę bramkarza: Briana Elliotta zastąpił Carter Hart.

Pokonać go zdołał już tylko Kyle Connor - w 47. minucie.

Mimo fatalnej drugiej tercji Flyers nie złożyli broni: nie zdołali już wprawdzie odwrócić losów spotkania, ale - zdobywając jeszcze dwa gole - zmniejszyli rozmiary porażki.

Zobaczcie najważniejsze momenty tego meczu!