12 lat temu świat podzielił się na dwa obozy: Team Jennifer, kibicujący porzuconej przez Brada Pitta Jennifer Aniston, i Team Angelina, opowiadający się po stronie tej, dla której Pitt porzucił żonę. Przez lata emocje opadły: Jolie i Pitt stworzyli rodzinę z gromadką biologicznych i adoptowanych dzieci, a Aniston znalazła szczęście u boku Justina Theroux. We wtorek świat zelektryzowała jednak wiadomość: Angelina Jolie i Brad Pitt się rozwodzą! Efekt był łatwy do przewidzenia: internet zalała fala prześmiewczych gifów z Jennifer Aniston w roli głównej. Zobaczcie te najlepsze!

Źródło: hollywoodlife.com, eonline.com.

Poznali się na planie, ślub wzięli po 10 latach związku

Angelina JolieBrad Pitt poznali się na planie filmu "Pan i Pani Smith". Byli parą od 2004 roku, ale na ślub zdecydowali się dopiero 10 lat później. Mają sześcioro dzieci. Składając papiery rozwodowe, Jolie wystąpiła o przyznanie jej wyłącznej, nie naprzemiennej, opieki nad nimi. Decyzję o rozwodzie uzasadniła zaś w dokumentach "różnicami nie do pogodzenia".

W wydanym później oświadczeniu adwokat aktorki podkreślił, że Jolie zdecydowała się na rozwód "dla zdrowia rodziny".

Według zazwyczaj świetnie poinformowanego portalu TMZ, przesądził brak akceptacji dla metod wychowawczych Pitta, a także - jak twierdzili informatorzy portalu - fakt, że aktor nie stroni od marihuany i alkoholu oraz ma "problem z agresją".

Po ogłoszeniu informacji o rozwodzie Pitt przesłał redakcji magazynu "People" oświadczenie, w którym stwierdził krótko: Jestem bardzo zasmucony, ale teraz najbardziej liczy się dobro naszych dzieci.

Według dokumentów rozwodowych, jedna z najsłynniejszych par świata jest w separacji od 15 września.


(edbie)