Na terenie jednego z komisów samochodowych przy ulicy Lubelskiej w Olsztynie znaleziono ciała dwóch mężczyzn. Mieli rany postrzałowe głowy. Jak dowiedział się reporter RMF FM, mężczyźni byli w wieku około 50 lat, ale tylko jeden z nich miał przy sobie dokumenty.

Ciała dwóch mężczyzn z ranami postrzałowymi głowy znaleziono na terenie komisu samochodowego przy ulicy Lubelskiej w Olsztynie.

Reporter RMF FM Piotr Bułakowski informuje, że policja znalazła przy jednym z nich broń.

Mężczyźni byli w wieku ok. 50 lat.

Tylko jeden z nich miał przy sobie dokumenty.

Jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć dziennikarzowi RMF FM, około godziny 16:00 policja dostała zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który miał przebywać w pobliżu komisu.

Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce, dokonali makabrycznego odkrycia: w niewielkim drewnianym domku na terenie komisu znaleźli ciała mężczyzn.

Na miejscu pracują policyjni śledczy pod nadzorem prokuratora. Na razie rozpatrywany jest każdy scenariusz, w tym m.in. wątek rozszerzonego samobójstwa.

Miejsce zbrodni zostało przeszukane przez policyjnego psa. 

Nachodzą cię myśli samobójcze? Wydaje Ci się, że znajdujesz się w sytuacji bez wyjścia? Pamiętaj, że są osoby, które chcą i mogą Ci pomóc. Dyżurują telefonicznie lub on-line:
116 123 - kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych
116 111 - telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
800 121212 - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

W sytuacji zagrożenia życia dzwoń pod numer 112 albo jedź na izbę przyjęć najbliższego szpitala psychiatrycznego.
[WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ]

 

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
Opracowanie: