Już 24 i 25 lutego jedno z najbardziej rozpoznawalnych zimowych miasteczek zawita na lodowisko Torbyd w Bydgoszczy. Skorzystać będzie można z doświadczenia wykwalifikowanych instruktorów łyżwiarstwa i atrakcji dla wszystkich szukających miejskich, rodzinnych rozrywek podczas ferii.

Znana wszystkim zimowa ekipa po raz trzeci rusza w trasę po całej Polsce, aby zarazić łyżwiarską pasją i dobrą zabawą! Na swojej mapie ma aż 16 miejscowości, a jedną z nich jest Bydgoszcz

Już 24 i 25 lutego (sobota, niedziela), na 1780 m² lodowiska Torbyd w Bydgoszczy (ul. Toruńska 59), Zimowy PGE Narodowy w Trasie oferować będzie szkolenia łyżwiarskie oraz mnóstwo lodowych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

CO CZEKA NA ODWIEDZAJĄCYCH?

Uczestnicy będą mogli liczyć na bezpłatne szkolenia z wykwalifikowaną kadrą instruktorską w ramach 3 rodzajów aktywności na lodzie, którym towarzyszyć będą również animacje w strefie zabaw, rozgrzewki z układami choreograficznymi, kolorowanki dla dzieci, a także łamigłówki i konkursy z nagrodami czy popularne tworzenie gifów.

ROZKŁAD JAZDY NA LODOWISKU W BYDGOSZCZY:

  • Poranki dla dzieci z PGE: 11:00-11:45; 13:00-13:45 .Zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach. 
  • Trening łyżwiarski dla młodzieży i dorosłych: 15:00-15:45; 17:00-17:45. Warsztaty dedykowane młodzieży i dorosłym, których celem jest zachęcenie do wejścia w nową formę zimowej aktywności fizycznej. 
  • Disco Lodowisko z 4FUN.TV: 19:00-19:45. Popularna na zimowym miasteczku lodowa dyskoteka w rytm największych hitów stacji 4FUN.TV. 
  • Strefa Zimowego PGE Narodowego w Trasie: 11:00-19:00

Bilety dostępne są w kasach lodowiska w standardowych cenach. Dodatkowe aktywności na lodowisku w ramach Zimowego PGE Narodowego w Trasie są bezpłatne.

Na odwiedzających stronę www.zimowynarodowy.pl czeka niespodzianka - darmowe wejściówki do pobrania. Liczba bezpłatnych biletów jest ograniczona. 

www.zimowynarodowy.pl

www.facebook.com/zimowy.narodowywww.instagram.com/zimowynarodowy

https://www.tiktok.com/@zimowy.narodowy