Niezapomniane show: kilkadziesiąt latawców w Ustce. Na tamtejszej plaży zakończył się Festiwal Latawców - wyjątkowe, wakacyjne wydarzenie! Zobaczcie, jak zagospodarowaliśmy podniebną przestrzeń, dodając jej koloru.

Wakacje to wyjątkowy czas. Nie może więc zabraknąć równie wyjątkowych wydarzeń, a właśnie do takiego zaliczamy Festiwal Latawców w Ustce! 

RMF FM podsunął pomysł, a nasi słuchacze jak zwykle nie zawiedli - na niebie pojawiło się mnóstwo barwnych i pomysłowych latawców, które zachwyciły plażowiczów. Kolorowe materiały, niestandardowe wzory i szeleszczące na wietrze latawcowe propozycje: wszystko to sprawiło, że wspólnie przenieśliśmy się w magiczny, podniebny świat, w którym nie ma ograniczeń czy sztywnych wyznaczników - tu liczy się wyobraźnia, pomysł, a przede wszystkim: udana zabawa! 

Latawce 3D, w kształcie miśków, rybek, samochodów. Można sobie wyobrazić, że w tej technologii, którą mamy, można sobie wybrać każdy kształt. Kwestia gustu, chęci i swoich możliwości - mówi Andrzej Cembik, właściciel kolekcji latawców. 

Wraz z nami na plaży w Ustce bawiła się Daria, mogliście się bawić chociażby w rytm jej przeboju "Paranoia".

Jak wyszło? Zobaczcie galerię poniżej!

Mnóstwo atrakcji podczas Festiwalu Latawców w Ustce!

Warto wspomnieć, że ten wyjątkowy pokaz odbył się pod czujnym okiem specjalistów. Dla tych, którzy nie przywieźli ze sobą żadnej konstrukcji, przygotowaliśmy kilkaset żółto-niebieskich latawców RMF FM! 

To nie wszystko, bo wraz z nami była Daria, która pomogła nam wybrać najlepszą latawcową propozycję w ramach Wielkiego Konkursu Latawców. Później było jeszcze lepiej, bo dołączył do nas Gromee, który w środku dnia rozkręcił imprezę na plaży!

Lato w RMF FM trwa w najlepsze!

To nie koniec naszych wakacyjnych wydarzeń! 

Już 26 lipca widzimy się w żółto-niebieskim pociągu RMF FM, który wyruszy z Wrocławia do Gdyni. Z kolei 12 sierpnia spotkamy się z naszymi słuchaczami podczas Nocy Perseidów w Czorsztynie. Pod koniec wakacji wrócimy jeszcze do Ustki, w której odbędzie się LOVE Ustka Festival. To jednak nie wszystkie niespodzianki, które dla Was mamy! Więcej szczegółów na temat naszych imprez znajdziecie tutaj>>>