Sporo słońca, zachmurzenie na ogół umiarkowane, miejscami przelotny deszcz i maksymalnie nawet do 20 stopni Celsjusza - tak wyglądał Wielki Piątek. Sobota ma być jeszcze cieplejsza, ale lokalnie spodziewane są opady deszczu. Prognozy na Niedzielę Wielkanocną również są korzystne. Deszcz spodziewany jest jedynie na Podlasiu. Wysoka temperatura ma nam towarzyszyć także w Lany Poniedziałek. Słońca nie zabraknie.

Noc z piątku na sobotę będzie pochmurna. Miejscami spodziewane są opady deszczu. Temperatura będzie się wahać od 2 stopni Celsjusza do nawet 8 stopni Celsjusza.

Wielka Sobota powita nas słoneczną aurą. Co prawda lokalnie spodziewany jest deszcz, ale opady będą miały charakter głównie przelotny. Mocniej popadać ma jedynie na Podkarpaciu. Tam zachmurzenie wzrośnie do dużego. Pokropić może też w Małopolsce, na Śląsku, w Świętokrzyskiem oraz na Zachodnim Pomorzu. Wartości na termometrach wysokie. Poczujemy powiew lata. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 18 stopni Celsjusza w Rzeszowie do nawet 21 stopni Celsjusza w Bydgoszczy.

W niedzielę również można liczyć na sporo chwil ze słońcem. Deszcz spodziewany jest jedynie an Podlasiu oraz Mazowszu. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Do dużego wzrośnie jedynie na Podlasiu, Mazowszu, Śląsku, Dolnym Śląsku oraz Kujawach. Nadal będzie bardzo ciepło. Przewidywana temperatura maksymalna wyniesie od 18 stopni Celsjusza w Krakowie oraz w Katowicach do nawet 20 stopni Celsjusza we Wrocławiu oraz w Łodzi. Wiatr na ogół będzie słaby i umiarkowany.

Lany Poniedziałek będzie bardzo ciepły. Termometry będą wskazywać od 19 stopni Celsjusza w Gdańsku do nawet 21 stopni Celsjusza w Rzeszowie. Chwil ze słońcem będzie mnóstwo. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane. Do dużego wzrośnie jedynie na Podlasiu. Tam też spodziewane są opady deszczu.

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni