Od 29 września będzie można ponownie odwiedzać zamek w Windsorze. To właśnie tam, w kaplicy Jerzego VI, pochowana została Elżbieta II.

Po śmierci Elżbiety II wszystkie rezydencje rodziny królewskiej, które są udostępnione do zwiedzania, zostały czasowo zamknięte. Pałac Buckingham, który można zwiedzać tylko przez trzy miesiące latem, już nie zostanie w tym roku otwarty. Zamek w Windsorze, w tym znajdująca się na jego terenie kaplica św. Jerzego, zostanie z powrotem udostępniony dla zwiedzających od 29 września. Od tego dnia będzie można oddać hołd królowej w miejscu jej spoczynku.

Zamek w Windsorze jest udostępniony do zwiedzania przez cały rok z wyjątkiem wtorków i śród, natomiast kaplica św. Jerzego - w poniedziałki, czwartki, piątki i soboty. W niedzielę jest otwarta tylko dla uczestników nabożeństw.

Po zakończeniu publicznych uroczystości pogrzebowych, w poniedziałek wieczorem trumna z ciałem Elżbiety II została w obecności rodziny złożona do grobu w kaplicy Jerzego VI. Przeniesiono tam też trumnę z ciałem jej męża, księcia Filipa, która pozostawała do tej pory w krypcie królewskiej w podziemiach kaplicy św. Jerzego.