5 tysięcy złotych - to suma, która przydałaby się niejednemu przedsiębiorcy. Można dzięki niej kupić nowy sprzęt, zainwestować w nowy projekt lub zorganizować imprezę integracyjną dla pracowników. Pomysłów jest wiele. A jaki jest Twój? Zapraszamy do udziału w konkursie: Jak zainwestujesz 5000 zł w swoją firmę?

Pierwszy etap konkursu zakończy się 18 października. O tym, kto wygrał, dowiecie się 22 października z Klubu Ekonomicznego nadawanego na antenie RMF FM o godz. 15.30.

Drugi etap konkursu potrwa od 19 października do 1 listopada. Zwycięzcę poznacie w Klubie Ekonomicznym 5 listopada o godz. 15.30.

Trzeci etap potrwa od 2 listopada do 15 listopada. O tym, kto wygrał, również dowiecie się z Klubu Ekonomicznego nadawanego w RMF FM - 19 listopada o godz. 15.30.

Czwarty etap konkursu potrwa od 16 listopada do 29 listopada. Zwycięzcę poznacie w Klubie  Ekonomicznym o godz. 15.30 trzeciego grudnia.

Do grudnia możecie też zadawać pytania naszym ekspertom. W naszym cyklu Mapa przedsiębiorczości w RMF FM zajmowaliśmy się już m.in. biznesplanem, czyli co zrobić ze swoim pomysłem na biznes, jak pozyskać klientów i w czym może nam pomóc bank.

ZOBACZ, PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI NA WASZE PYTANIA

TU MOŻESZ ZADAĆ PYTANIE EKSPERTOWI: