W najciekawszym spotkaniu, kończącym 3. kolejkę rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów, Inter Mediolan pokonał na stadionie Giuseppe Meazza Tottenham Hotspur 4:3. Obrońcy trofeum w 89 minucie prowadzili jeszcze 4:1. Wówczas dwie bramki dla gości, w przeciągu zaledwie jednej minuty, zdobył Gareth Bale. Tymczasem w spotkaniu grupy D, FC Barcelona pokonała 2:0 zespół z Kopenhagi. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Lionel Messi.

Na europejskich boiskach rozegrano w środę w sumie 8 spotkań w grupach A, B, C i D. Oto wyniki:

Grupa A

Inter Mediolan - Tottenham Hotspur 4:3 (4:0)

Bramki: 1:0 Javier Zanetti (2), 2:0 Samuel Eto'o (12), 3:0 Dejan Stanković (16), 4:0 Samuel Eto'o (37), 4:1 Gareth Bale (52), 4:2 Gareth Bale (89), 4:3 Gareth Bale (90)

Sędzia: Damir Skomina

Twente Enschede - Werder Brema 1:1 (0:0)

Bramki: 1:0 Theo Janssen (77), 1:1 Marko Arnautovic (80)

Sędzia: Claus Bo Larsen

Grupa B

Olympique Lyon - Benfica Lizbona 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Jimmy Briand (21), Lisandro (51)

Sędzia: Alberto Undiano Mallenco

Schalke 04 Gelsenkirchen - Hapoel Tel Awiw 3:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Raul Gonzalez (3), 2:0 Raul Gonzalez (58), 3:0 Jose Manuel Jurado (68), 3:1 Etey Shechter (90)

Sędzia: William Collum