​Projekt Lepsze Jutro z RMF FM powstał w 2015 roku. Wtedy to z inicjatywy radia pan Grzegorz z Szydłowca oraz jego dzieci zyskali nowy dom i nowe życie. Po akcji otrzymaliśmy od naszych słuchaczy mnóstwo ciepłych słów, podziękowań, ale i próśb, by na tym nie poprzestawać.

W związku z tym RMF FM uruchomił cykliczny projekt charytatywny, w ramach którego, każdego roku pomaga komuś zmienić życie na lepsze. Nie tylko rodzinom pozostającym w trudnej sytuacji, ale też placówkom, które potrzebują wsparcia, takim jak przedszkola, szkoły, domy dziecka czy świetlice środowiskowe. 

W 2016 roku w czterech województwach powstały place zabaw, gry edukacyjne na świeżym powietrzu i ścieżki zdrowia. Dostały je przedszkole w Dobroszycach na Dolnym Śląsku, szkoła podstawowa w Zagórzu na Podkarpaciu, dom dziecka w Olsztynie oraz świetlica w Krzczonowicach w województwie świętokrzyskim. Tam także zostanie wyremontowany budynek dawnej szkoły.

Oczywiście akcję charytatywną Lepsze Jutro z RMF FM będziemy kontynuować. Za rok kolejna odsłona projektu, w ramach którego pomożemy komuś zmienić życie na lepsze; damy nadzieję na lepsze jutro.

Jeśli i Wy chcielibyście razem z nami podarować komuś Lepsze jutro - napiszcie o tym. Zgłoszenia wysyłajcie za pomocą specjalnej platformy (znajdziecie ją poniżej).

Osobom zgłaszającym gwarantujemy anonimowość (wszystkie wpisy pozostaną tylko do wiadomości redakcji). 

Kto zyska "Lepsze jutro z RMF FM" zdecyduje kapituła złożona z przedstawicieli Redakcji RMF FM.

ZASADY AKCJI "LEPSZE JUTRO Z RMF FM">>>