Lepsze Jutro z RMF FM to nasza cykliczna akcja charytatywna.

W tym roku projekt realizujemy w trzech miejscach: w Bogdanówce w Małopolsce, gdzie w remizie OSP wyremontowaliśmy i wyposażyliśmy trzy sale szkoleniowo-edukacyjne; w Wieliczce pod Krakowem, gdzie powstanie ogród sensoryczny przy przedszkolu dla niepełnosprawnych dzieci oraz w Inowrocławiu. Dla dzieci z jednego z tamtejszych domów dziecka przygotowaliśmy roczny pakiet edukacyjno-rozrywkowy.

W 2017 r. postawiliśmy na przyszłość i młodych. Dzięki temu szkoły w Kluczborku na Opolszczyźnie, Raciechowicach w Małopolsce, Bukowinie na Lubelszczyźnie, w warmińsko-mazurskim Morągu i w Boguszowie-Gorcach na Dolnym Śląsku otrzymały od nas profesjonalnie wyposażone, supernowoczesne pracownie przedmiotowe!

Lepsze Jutro z RMF FM zawitało też do Dębowca, gdzie przy naszym wsparciu pan Zbigniew z synem Kamilem wybudowali warsztat stolarski i z pasji mogli uczynić zajęcie, które pomoże utrzymać rodzinę!

Dwa lata temu odmieniliśmy natomiast życie setkom maluchów: w czterech miejscach w Polsce dzięki RMF FM powstały place zabaw, strefy edukacyjne na świeżym powietrzu i ścieżki zdrowia.

A wszystko zaczęło się w 2015 roku w Szydłowcu, gdzie wybudowaliśmy tam dom dla pana Grzegorza i jego dzieci.
Radio Muzyka Fakty