Biało-czerwoni zremisowali 0:0 z Niemcami w swoim drugim meczu na mistrzostwach Europy! W tej chwili podopieczni Adama Nawałki i mistrzowie świata mają na koncie po cztery punkty i o jedno "oczko" wyprzedzają Irlandię Północną!

23:30

Kończymy naszą relację na żywo - dziękujemy, że byliście z nami!

23:26

Po meczu Niemcy - Polska piłkarski świat zachwyca się Michałem Pazdanem - a Wy? Wybierzcie najlepszego zawodnika polskiej ekipy!

23:15

Gorzkie podsumowanie Jerome Boatenga: "Jeśli będziemy grać tak dalej, nie zajdziemy daleko!".

23:13

Rzut oka na "żółto-niebieskiego" Twittera:

93. minuta

KONIEC! KONIEC! Brawo Panowie, brawo!!

Niemcy - Polska 0:0

Żółte kartki: Niemcy - Sami Khedira, Mesut Oezil, Jerome Boateng. Polska - Krzysztof Mączyński, Kamil Grosicki, Sławomir Peszko.

Sędzia: Bjoern Kuipers (Holandia).
Widzów: 73 648.

Niemcy: Manuel Neuer - Benedikt Hoewedes, Jerome Boateng, Mats Hummels, Jonas Hector - Mesut Oezil, Sami Khedira, Toni Kroos, Julian Draxler (72. Mario Gomez) - Thomas Mueller, Mario Goetze (66. Andre Schuerrle).

Polska: Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk - Jakub Błaszczykowski (80. Bartosz Kapustka), Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Mączyński (76. Tomasz Jodłowiec), Kamil Grosicki (87. Sławomir Peszko) - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski.

93. minuta

Żółta karta dla Peszki i wolny dla Niemców z okolic narożnika boiska. Duże nerwy.

90. minuta

Sędzia doliczył 3 minuty. Jesteśmy o krok od wyjścia z grupy.

90. minuta

Rzut wolny dla Polaków z lewej strony, kilka metrów od pola karnego Niemców. Niestety nic z tego nie wyszło.

87. minuta

Jest ostatnia zmiana w naszej drużynie - boisko opuszcza Kamil Grosicki, Sławomir Peszko za niego.

86. minuta

UFFF! Było groźnie pod naszą bramkę, wbiegał w pole karne Howedes, na szczęście na posterunku był Pazdan, który rozgrywa chyba mecz życia.

84. minuta

Rzut wolny dla Polaków z lewej strony pola karnego. Kamil Grosicki zaryzykował i niestety piłka poleciała nad bramką.

80. minuta

Jest druga zmiana w naszej drużynie. Bartosz Kapustka za Kubę Błaszczykowskiego, któremu należą się gromkie brawa za postawę w tym meczu.

78. minuta

Spory błąd Kamila Grosickiego w okolicach lewej strony naszego pola karnego. Na szczęście Mueller strzelał nad bramkę.

76. minuta

Jest zmiana w naszym zespole. Mączyński ustępuje miejsca Jodłowcowi.

74. minuta

Przy piłce utrzymują się Niemcy, Polacy cofnięci. Był rzut rożny dla rywali, ale na szczęście bez zagrożenia. Adam Nawałka powinien coś zmienić? Wpisujcie swoje opinie w komentarzach.

70. minuta

Druga zmiana u Niemców - Draxler schodzi, za niego Gomez.

69. minuta

FABIAŃSKI!! BRAWO!! Fantastycznie z linii pola karnego strzelał Oezil, ale jeszcze lepiej spisał się nasz golkiper!

68. minuta

TO MÓGŁ BYĆ GOL. Milik dostał piłkę na 11 metrze od Grosickiego. Niestety w nią nie trafił....

67. minuta

Żółta kartka dla Boatenga za faul na Miliku.

66. minuta

Zmiana u Niemców - za Goetzego wchodzi Schurrle.

65. minuta

Mocny strzał Krossa, na szczęście metr nad bramką Fabiańskiego.

62. minuta

Kolejny rzut wolny dla Polaków, tym razem z większej odległości. Niestety nikt z biało-czerwonych w polu karnym nie sięgnął piłki, udało się to za to Niemcom.

59. minuta

AJAJ! Lewandowski dostał piłkę od Milika tuż przed polem karnym, mógł strzelać! Niestety postanowił jeszcze chwilę "holować" piłkę, wszedł w "szesnastkę" i ostatecznie jego strzał zablokowali rywale.

59. minuta

Rzut wolny z 26. metrów - Lewandowski wystawił piłkę Milikowi, ten minimalnie przestrzelił.

56. minuta

Po rzucie rożnym Polaków rywale wychodzili z groźną kontrą. Grosicki wybrał jedyny mądry w tej sytuacji wariant - sfaulował Oezila. "Grosik" zobaczył za to zagranie żółtą kartkę, ale zatrzymał naprawdę niebezpieczną dla nas akcję.

53. minuta

Sami zobaczcie jak niewiele brakowało Milikowi do zdobycia bramki:

52. minuta

W odpowiedzi dwie groźne akcje Niemców, na szczęście nasi obrońcy wciąż grają bez zarzutów.

51. minuta

To mogła być TA akcja! Milik dostał piłkę na prawej stronie, wbiegał z nią już w pole karne, ale niestety w ostatniej chwili dał sobie zabrać piłkę.

47. minuta

W odpowiedzi dobrze strzelał Goetze, było groźnie, ale dobrze spisał się Łukasz Fabiański. Uff.

46. minuta

To powinien być GOL!!!! Arkadiusz Milik dostał wymarzoną piłkę na metr, dwa przed linią bramkową, próbował trafił ją głową...ale niestety mu się nie udało.

46. minuta

Zaczynamy! Obie drużyny bez zmian.

45. minuta

Po chwili znów gwizdek - sędzia nie doliczył ani minuty. Przerwa. Wracamy do relacji za 15 minut, zostańcie z nami!

45. minuta

Żółta kartka dla Mączyńskiego.

44. minuta

Bardzo mocny i bardzo niecelny strzał Khediry.

41. minuta

Na trybunach słychać "Mazurka Dąbrowskiego", a na boisku Lewandowski wychodził na pozycję sam na sam - niestety był na spalonym.

38. minuta

Groźny strzał Niemców, trafili w słupek, ale na szczęście sekundę wcześniej sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

37. minuta

Ostatnie minuty to przewaga Niemców. Próbują cierpliwie konstruować ataki. Próbują bo w kluczowych momentach świetnie spisuje się nasza obrona z Pazdanem na czele.

34. minuta

Oezil z żółtą kartką - faulował rozpędzonego Krychowiaka.

30. minuta

Polacy radzą sobie coraz lepiej. Od kilkunastu minut Niemcy nie zagrozili naszej bramce.

27. minuta

Dobre dwójkowe rozegranie piłki między Piszczkiem i Błaszczykowskim. Udało się wywalczyć rzut rożny, ale zagrożenia nasi nie stworzyli.

26. minuta

Niestety nic dobrego z tego nie wyszło. Z kontrą za to próbowali wyjść Niemcy, na szczęście zostali powstrzymani.

25. minuta

Lewandowski świetnie do Milika, jego dośrodkowanie jednak zablokowane i mamy aut z okolic pola karnego rywali.

22. minuta

Biało-czerwoni wreszcie nieco odważniej. Lewandowski a później Milik strzelali z pola karnego - niestety obie te próby zablokowane.

19. minuta

Niemcy wysoko wyszli z pressingiem, mamy problem by dostać się w okolice ich pola karnego. A na trybunach tymczasem gromkie "Gramy u siebie"!

16. minuta

Dobra okazja Niemców! Kross na szczęście pomylił się strzelając z 10 metra. Po chwili rzut rożny dla Niemców - piłkę bez problemów złapał Fabiański.

15. minuta

Mogło być groźnie! Lewandowski podawał do Grosickiego, który był w polu karnym - niestety zagrał niecelnie.

14. minuta

Niemcy wciąż wymieniają dziesiątki podań między sobą. Biało-czerwoni dobrze się bronią, nie pozwalają rywalom na zbyt wiele.

10. minuta

Jedna z niewielu wycieczek Polaków na połowę Niemców zakończona gwizdkiem - Lewandowski na spalonym.

5. minuta

Na razie to rywale są głównie przy piłce, biało-czerwoni w głębokiej defensywie.

4. minuta

Groźna akcje Niemców - Goetze strzelał głową po dośrodkowaniu Draxlera. Na szczęście piłka poszybowała nad bramką.

3. minuta

Drugi z rzędu faul Khediry - jest żółta kartka.

1. minuta

Od środka rozpoczęli Niemcy. Przywitały ich głośne gwizdy. A naszych piłkarzy rywale przywitali faulem już w pierwszej akcji meczu.

21:00

GRAMY!!!

20:57

Na stadionie rozbrzmiewa hymn Niemiec!

20:56

Mazurek Dąbrowskiego na Stade de France!

20:55

Reprezentacje Polski i Niemiec wychodzą na murawę!

20:51

Nasi wysłannicy są dzisiaj m.in. w Pogórskiej Woli - rodzinnej miejscowości Bartosza Kapustki:

20:42

O to to!;-)

20:39

Flagi, koszulki, czapki, szaliki gotowe? Jeśli tak, zajrzyjcie na nasz profil na Facebooku - mamy do rozdania 10 egzemplarzy autobiografii Kuby Błaszczykowskiego "Kuba"!

20:31

Wiadomo;-)

20:20

Nasi reprezentanci wyszli na rozgrzewkę.

20:18

Znamy skład Niemców!

1-Manuel Neuer - 4-Benedikt Hoewedes, 17-Jerome Boateng, 5-Mats Hummels, 3-Jonas Hector - 6-Sami Khedira, 18-Toni Kroos - 13-Thomas Mueller, 8-Mesut Oezil, 11-Julian Draxler - 19-Mario Goetze.

20:17

Nasi przed Stade de France:-)

20:01

"Gramy u siebie! Polacy gramy u siebie!" na Stade de France!

19:59

Jaki wynik obstawiacie?

19:47

Trener Nawałka odkrył karty! Oto skład biało-czerwonych na spotkanie z Niemcami:

19:45

Rozpoczynamy relację na żywo! Pierwszy gwizdek meczu Niemcy - Polska na Stade de France o godzinie 21:00!