Żaden z piłkarzy polskiej kadry nie narzeka na kontuzje po zwycięstwie 2:0 nad reprezentacją Niemiec. Podopieczni Adama Nawałki przechodzą dziś zabiegi regeneracyjne. Za dwa czeka ich kolejne spotkanie w ramach eliminacji Euro 2016 - pojedynek ze Szkocją.

O godzinie 11 zawodnicy mieli zajęcia na siłowni. Większość z nich poddawana była również zabiegom regeneracyjnym. Po obiedzie, który zaplanowano na godzinę 13:30, piłkarze będą mieć czas wolny. Spędzą go jednak w hotelu, w którym są zameldowani. Będą mogli skorzystać z basenu i usług masażystów.

Nikomu nie doskwiera żadna poważniejsza kontuzja. Oczywiście pojawiły się pomeczowe urazy, ale to normalne. Nie wykluczamy, że niektóre mogą się okazać poważniejsze, niż się spodziewamy, ale to okaże się wieczorem lub jutro rano - poinformował rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski.

Gotowy do gry we wtorkowym spotkaniu ze Szkocją ma być również Jakub Wawrzyniak, który nie był w stanie dokończyć meczu z Niemcami. Powodem były skurcze mięśni.

Trening piłkarski reprezentacja przeprowadzi dopiero w poniedziałek o godzinie 17 na Stadionie Narodowym. Dzień później o godzinie 20:45 podejmie tam zaś Szkotów w trzeciej kolejce eliminacji Euro 2016.


PRZECZYTAJCIE RÓWNIEŻ:

Niemcy po porażce: Polacy nie pokazali nic wielkiego. Byli po prostu brutalnie skuteczni

Adam Nawałka: Twardo stąpamy po ziemi. Celem jest awans

"W szatni była ogromna radość i trochę śpiewów"

Skandynawskie media: Spektakularne upokorzenie mistrzów świata

Niemieckie media: Cios dla mistrzów, ekstaza w Warszawie

Polska - Niemcy 2:0! Tak biało-czerwoni sięgnęli po historyczny triumf!

Oto najsłynniejsze wygrane polskich piłkarzy!


Zobaczcie powitanie, jakie w hotelu zgotowali biało-czerwonym kibice!

Film opublikowany w serwisie YouTube na kanale Łączy nas piłka:

(edbie)