Za uczniami III klas gimnazjów ostatni egzamin – z języka obcego na poziomie rozszerzonym. Sprawdzian rozpoczął się w środę o godz. 11 i trwał godzinę. Dyslektycy na napisanie go mieli natomiast 90 minut. Na RMF 24 mamy arkusze i odpowiedzi z egzaminu z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym.

Uczniowie klas III Gimnazjum nr 3 w Przemyślu na chwilę przed rozpoczęciem egzaminu gimnazjalnego /Darek Delmanowicz /PAP

ZOBACZ ARKUSZE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POZIOMIE ROZSZERZONYM>>>

TRANSKRYPCJA NAGRAŃ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO>>>

Egzamin z języka obcego przeprowadzany jest na dwóch poziomach. Najpierw rozpoczął się test na poziomie podstawowym. Ten sprawdzian musieli zdawać wszyscy gimnazjaliści. TUTAJ ZNAJDZIESZ ARKUSZE I ODPOWIEDZI Z EGZAMINU GIMNAZJALNEGO Z JĘZ. ANGIELSKIEGO NA POZIOMIE PODSTAWOWYM.

Egzamin na poziomie rozszerzonym był obowiązkowy tylko dla uczniów, którzy na egzaminie wybrali język, którego uczyli się również w szkole podstawowej.

W końcu można odetchnąć - przyznawali gimnazjaliści po zakończeniu trzydniowego maratonu. Wszyscy próbowali wywrzeć presję - przyznają uczniowie.

Propozycje rozwiązań egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym przygotowali nauczyciele gimnazjum nr 18 w Lublinie. Odpowiedzi publikujemy sukcesywnie - wciśnij F5!

Wyniki egzaminu uczniowie poznają 17 czerwca.

Przystąpienie do egzaminu jest warunkiem ukończenia gimnazjum.

W poniedziałek uczniowie pisali egzamin z wiedzy humanistycznej, we wtorek - z wiedzy matematyczno-przyrodniczej.

Zobacz arkusze i odpowiedzi z języka polskiego.

Zobacz arkusze i odpowiedzi z WOS i historii.

Zobacz arkusze i odpowiedzi z matematyki.

Zobacz arkusze i odpowiedzi z części przyrodniczej.

(mpw)