Weekend 13-15 maja to data, którą powinni zaznaczyć w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy biegania. Zapraszamy na Krakowskie Spotkania Biegowe! W sobotę (14 maja) pod patronatem RMF FM odbędą się trzy biegi, w których może wziąć udział każdy. To Mini Maraton o Puchar Radia RMF FM, Bieg Par i Bieg Rodzinny. Zapisy już trwają! Czekamy na Wasze zgłoszenia. Dzień wcześniej bardziej doświadczeni biegacze staną starcie biegu nocnego na 10 kilometrów. Wielki finał zaplanowano na niedzielę (15 maja). Będzie to jubileuszowy 15. Cracovia Maraton. Nie biegasz? Nic straconego. Przyjdź pokibicować! Nie zabraknie też innych atrakcji.

Mini Maraton o Puchar Radia RMF FM

Najbardziej prestiżowym biegiem drugiego dnia Krakowskich Spotkań Biegowych będzie Mini Maraton o Puchar Radia RMF FM. O to trofeum możesz powalczyć i Ty! Puchary trafią do zwycięzców w kategorii mężczyzn i kobiet.

Start jest bezpłatny. Jedyny obowiązek to przyjść na start w dobrym humorze i z szerokim uśmiechem. Zapisywać można się do 11 maja przez internet lub w dniu biegu w Biurze Zawodów. Start zaplanowano na godzinę 13:30 na wysokości Kamienia Papieskiego. Do pokonania będzie 4200 metrów trasą Błonia Krakowskie - Kopiec Kościuszki - Błonia Krakowskie.

Każdy zawodnik otrzyma koszulkę termoaktywną RMF FM. Nagroda dla zwycięzców to Puchary Radia RMF FM oraz bony na 5000 złotych na zakupy w sklepie Intersport. Biegacze, którzy zajmą drugie i trzecie miejsca, otrzymają od RMF FM rowery.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!
PRZECZYTAJ REGULAMIN BIEGU
TAK BIEGALIŚMY W UBIEGŁYM ROKU!

Bieg Rodzinny

Sobota będzie dniem dla całych rodzin! Dla tych starszych i dla tych młodszych mamy jedyny w swoim rodzaju Bieg Rodzinny!

Start odbędzie się o godzinie 12:30. Uczestnicy będą rywalizować na dystansie 1000 metrów na krakowskich Błoniach. Udział w biegu jest bezpłatny, a dla każdej rodziny, która wystartuje, przewidziane są upominki od RMF FM. Zespół musi liczyć co najmniej trzech zawodników. Wśród nich powinno znaleźć się przynajmniej jedno dziecko (do 14. roku życia) oraz jeden rodzic lub opiekun prawny. Rodzina startuje związana specjalnymi opaskami i razem pokonuje cały dystans.

Zgłaszać można się w dniu imprezy w Biurze Zawodów. Zapisy będziemy przyjmować nawet na pół godziny przed startem! Najlepsze trzy rodziny otrzymają paczki z gadżetami od RMF FM. Wszyscy uczestnicy biorą natomiast udział w losowaniu. Każdy, kto ukończy bieg, ma więc szansę wygrać jeden z trzech rowerów lub pięciu zestawów gadżetów od RMF FM.

PRZECZYTAJ REGULAMIN BIEGU!

Bieg Par


To bieg dla małżeństw, zakochanych, rodzeństwa czy dobrych znajomych. Namów drugą osobę i wystartujcie razem! Zespół muszą stworzyć jednak kobieta i mężczyzna.

Pary, związane specjalnymi opaskami, staną na stracie o godz. 12:00. Do pokonania będzie dystans 1500 metrów na krakowskich Błoniach. Zapisy będziemy przyjmować w dniu imprezy w Biurze Zawodów.

Trzy najlepsze pary otrzymają paczki z gadżetami od RMF FM. Wszyscy uczestnicy biorą również udział w losowaniu. Do rozdania mamy trzy rowery. Każda para otrzyma też upominek od RMF FM. Udział w biegu jest bezpłatny. 

PRZECZYTAJ REGULAMIN BIEGU!

Bieg nocny na 10 km

Bardziej doświadczonych biegaczy zapraszamy w piątek 13 maja na bieg nocny. Do pokonania będzie 10 kilometrów. Start zaplanowano na deptaku przy Al. 3 maja w okolicy stadionu Wisły Kraków. Tam też zawodnicy będą finiszować. Na pokonanie trasy będzie 1,5 godziny.

Zapisywać można się do 29 kwietnia przez internet, a później w Biurze Zawodów.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

PRZECZYTAJ REGULAMIN BIEGU!

15. Cracovia Maraton

Wielkim finałem Krakowskich Spotkań Biegowych będzie niedzielny 15. Cracovia Maraton. Zawodnicy wystartują o godz. 9:00 z krakowskiego Rynku Głównego. Tam też będą finiszować. Trasę należy pokonać w czasie 6 godzin.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 14 maja do godziny 20:00.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!
PRZECZYTAJ REGULAMIN BIEGU!