Pięć tysięcy złotych - to główna nagroda, która czeka na zwycięzców tegorocznego Biegu o Puchar Radia RMF FM! Jak co roku, zapraszamy na Krakowskie Spotkania Biegowe. Startujemy 17 kwietnia. Zawody otworzy bieg nocny na 10 kilometrów. Dzień później pobiegniemy nie tylko o radiowy puchar, ale też biegach: Rodzinnym i Par. Weekend w niedzielę zakończy wielki finał - 14. Cracovia Maraton. Bądźcie z nami!

Bieg nocny na 10 km

To będzie otwarcie weekendu w możliwie najpiękniejszej oprawie - prawdziwa gratka dla fanów biegania po zmroku. Start zaplanowano na godz. 20:30. Zawodnicy wyruszą z deptaku przy Al. 3 maja w okolicy Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana. Na trasie pojawią się m.in. na Rynku Głównym, pokonają też malownicze uliczki wokół. Na finisz powrócą natomiast na krakowskie Błonia.

W ubiegłym roku, w pierwszej edycji tej imprezy, mimo fatalnej pogody i konieczności zmiany trasy w dniu biegu, na starcie stanęło ponad 1000 osób. Liczymy, że tym razem będzie jeszcze lepiej!

Do pokonania będzie znów 10 000 metrów. Pamiętajcie, by zabrać ze sobą elementy świetlne, np. czołówki.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

PRZECZYTAJ REGULAMIN BIEGU!

Bieg o Puchar Radia RMF FM

Bieg o Puchar Radia RMF FM będzie punktem finałowym Krakowskich Spotkań Biegowych w sobotę. Od kilku lat niezmiennie to ważne zawody w kalendarzu dla biegaczy nie tylko z Polski, ale i zagranicy. W zeszłym roku wygrali Wioletta Frankiewicz i Artur Kozłowski. Być może teraz przyszedł czas na Ciebie!

Pobiegniemy ponownie na dystansie około 4500 metrów. Start i meta będzie na Błoniach. Trasa będzie jednak miała górski charakter. Prowadzi bowiem przez Kopiec Kościuszki i dziedziniec RMF FM. 

Start - zaplanowany na godz. 13:00 - tradycyjnie jest bezpłatny. Do biegu dopuszczeni dostaną jednak zawodnicy tylko z uśmiechami na twarzach i w doskonałych nastrojach.

Wszyscy uczestnicy dostaną specjalne koszulki. Na zwycięzców - w kategorii kobiet i mężczyzn - czeka nagroda w wysokości 5 tysięcy złotych oraz Puchar Radia RMF FM. Nagrody rzeczowe otrzymają także zawodnicy, którzy zajmą drugie i trzecie miejsca.

Czekamy na Was!

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

Bieg Rodzinny

Godzinę wcześniej ruszy Bieg Rodzinny na dystansie 1000 metrów. Przyjdźcie na krakowskie Błonia z mężem lub żoną i Waszymi dwoma pociechami. 

Zgłoszenia będą przyjmowane na miejscu, w Biurze Zawodów. Członkowie rodziny pobiegną złączeni opaskami, by razem mogli przekroczyć linię mety.

Udział w biegu jest bezpłatny. Wszyscy uczestnicy biegu dostaną od nas specjalne koszulki i buffki. Dla najlepszej rodziny będziemy mieli 4 nagrody rzeczowe. Kolejne 4 rodziny nagrodzimy dużymi zestawami radiowych gadżetów.

PRZECZYTAJ REGULAMIN BIEGU!

Bieg Par

Zabierz ze sobą ukochaną lub ukochanego, brata lub siostrę, swoje dziecko lub ojca i weź udział w Biegu Par! We dwójkę zawsze raźniej.

Zapisy odbędą się na miejscu, w Biurze Zawodów na krakowskich Błoniach. Pary staną na starcie o godz. 12 i będą miały do pokonania dystans 2000 metrów.

Udział w biegu jest bezpłatny. Dla wszystkich par przewidziane są upominki od radia RMF FM. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe. Dla 4 kolejnych par mam paczki radiowych gadżetów.

PRZECZYTAJ REGULAMIN BIEGU!

14. Cracovia Maraton

Weekend biegowy zakończy się w niedzielę 19 kwietnia 14. Cracovia Maratonem. Rok temu 42 km i 195 metrów pokonało ponad 5500 biegaczy. Liczymy na więcej!

Start i metę tradycyjnie usytuowano na Rynku Głównym. Początek biegu o godz. 9.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!
PRZECZYTAJ REGULAMIN BIEGU!