W dniach od 31 października do 2 listopada w rejonie wrocławskich cmentarzy zostaną wprowadzone zmiany w dotychczas obowiązującej organizacji ruchu. Sprawdźcie utrudnienia!

Cmentarz Osobowicki

W dniu 31 października 2014 r. od godz. 10:00 zamyka się dla ruchu ulicę Osobowicką na odcinku od skrzyżowania z ulicą Łużycką do Obwodnicy Śródmiejskiej. 

W dniach 1 i 2 listopada 2014 r. zamyka się dla ruchu kołowego ogólnodostępnego na ulicach: Osobowickiej  na odcinku od mostu Osobowickiego do mostu Milenijnego, Bezpiecznej , Łużyckiej, Władysława Reymonta na odcinku od ulicy Kleczkowskiej do ulicy Na Polance, dla kierunku wyjazd z Miasta, Jugosłowiańskiej oraz przyległe ulice osiedla Różanka.

W dniach 1 i 2 listopada 2014 r. na moście Milenijnym na odcinku od Popowickiej do Osobowickiej prawy pas ruchu funkcjonować będzie wyłącznie jako pas dla komunikacji autobusowej.

W dniach 1 i 2 listopada 2014 na ulicy Kleczkowskiej od ulicy Reymonta do ulicy Struga zostanie wprowadzony jeden kierunek ruchu.

Cmentarz Grabiszyński

W dniach 1 i 2 listopada 2014 r. zamyka się dla ruchu kołowego  oraz wprowadza jeden kierunek ruchu na ulicy Grabiszyńską na odcinku od ulicy Ostrowskiego do ulicy Jordanowskiej.

Cmentarz Kiełczowski

W dniach 1 i 2 listopada 2014 r. wprowadza się jeden kierunek ruchu na łączniku przy cmentarzu od ulicy Kiełczowskiej do Bierutowskiej z możliwością jednostronnego parkowania.

Cmentarz św. Rodziny

W dniach 1 i 2 listopada 2014 r. zamyka się dla ruchu kołowego ulice : Smętną, Narcyzy Żmichowskiej, Emilii Plater, Partyzantów na odcinku od ulicy Monte Cassino do ulicy Smętnej i Adama Mickiewicza.

Cmentarz św. Wawrzyńca

W dniach 1 i 2 listopada 2014 r. zamyka się dla ruchu kołowego następujące ulice:Bujwida na odcinku od ulicy Sienkiewicza do wjazdu na teren ogródków działkowych, Sopocką, Liskego i Czerwonego Krzyża.

We Wrocławiu w dniach od 25 października do 2 listopada wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ

UM Wrocław